Spring til indhold

Kontakt udkørende grupper

Herunder findes kontaktinformation for de udkørende grupper (hjemmeplejen).

Hvis du ønsker at kontakte en udkørende gruppe, så bedes du ringe til den pågældende leder. Du kan også sende en sikker mail. 

Vil du ansøge om hjælp fra en udkørende gruppe, så kontakt altid Indgangen først.

 

Udkørende grupper

 

Dalumgruppen 

Dalumvej 95, 5250 Odense SV 

Rehabiliteringsleder: Heidi Harbjerg, Tlf.: 65 51 36 66

Rehabiliteringsleder: Louise Hvedstrup Brøchner, Tlf.: 65 51 36 66

Assisterende rehabiliteringsleder: Lene Jeannette Nielsen, Tlf.: 65 51 36 66

Assisterende rehabiliteringsleder: Sabrina Kerch Lynge, Tlf.: 65 51 36 66

Digital postkasse til Dalumgruppen

 

 

Tagtækkergruppen

Kragsbjergvej 89, 1. sal., 5230 Odense M

Rehabiliteringsleder: Mathias Munk Bern, Tlf.: 65 51 34 65

Assisterende rehabiliteringsleder: Tine Bloch, Tlf.: 65 51 34 65

Digital postkasse til Tagtækkergruppen

 

Munkebjerggruppen

Bjerggade 15, 5000 Odense C

Rehabiliteringsleder: Henrik Østergaard, Tlf.: 65 51 33 07

Konstitueret assisterende rehabiliteringsleder: Thomas Rungstrøm, Tlf.: 65 51 33 07

Digital postkasse til Munkebjerggruppen

 

Servicegruppen Syd

Bjergegade 15, stuen, 5000 Odense C

Rehabiliteringsleder: Yvonne Lykke Rasmussen, Tlf.: 65 51 36 90

Konstitueret assisterende rehabiliteringsleder: Lise-Lotte Lund Søe, Tlf.: 65 51 36 90

Digital postkasse til Servicegruppen Syd

 

Mågebakkegruppen

Mågebakken 80, 5250 Odense SV

Rehabiliteringsleder: Inge Moesgaard, Tlf.: 65 51 36 42

Assisterende rehabiliteringsleder: Charlotte Hovmand, Tlf.: 65 51 36 42

Digital postkasse til Mågebakkegruppen

 

Rosengårdgruppen

Østerbæksvej 83, 1. sal, 5230 Odense M

Rehabiliteringsleder: Dorthe Weber, Tlf.: 65 51 36 38

Assisterende rehabiliteringsleder: Alexia Rehné Cortes. tlf.: 65 51 32 82

Digital postkasse til Rosengårdgruppen

 

Hunderupgruppen

Bjergegade 15, 1. sal, 5000 Odense C

Rehabiliteringsleder: Lone Susanne Hansen, Tlf.: 65 51 37 11

Assisterende rehabiliteringsleder: Michelle Tindahl Petersen, Tlf.: 65 51 37 11

Digital postkasse til Hunderupgruppen

 

Benediktsgruppen

Bjergegade 15, 1. sal mf, 5000 Odense C

Konstitueret rehabiliteringsleder: Jessica Nybo-Paulse, Tlf.: 65 51 32 65

Rehabiliteringsleder: Jeannette Grath Lorentzen, Tlf.: 65 51 32 65

Rehabiliteringsleder: Svend Davidsen, Tlf.: 65 51 32 35

Assisterende rehabiliteringsleder: Jessica Nybo-Paulse, Tlf.: 65 51 32 65

Digital postkasse til Benediktsgruppen

 

Stenløkkegruppen

Jacob Hansens Vej 137, 5260 Odense S. Tlf.: 65 51 89 96

Rehabiliteringsleder: Pia Ryberg, Tlf. 65 51 32 93

Assisterende rehabiliteringsleder: Camilla Vingaard Hansen, Tlf.: 65 51 32 93

Digital postkasse til Stenløkkegruppen

 

Aftengruppen Syd og Centrum

Jacob Hansens Vej 139, 5260 Odense S

Rehabiliteringsleder: Karin Vang Hansen, Tlf.: 65 51 32 32

Assisterende rehabiliteringsledere:

Marlene Willumsen, Tlf.: 65 51 32 32

Digital postkasse til Aftengruppen Syd og Centrum

 

Natgruppen

Møllemarksvej 45, 5200 Odense

Rehabiliteringsleder: Pernille Hilbert Jacobsen, Tlf. 65 51 39 37

Assisterende rehabiliteringsledere:

Camilla Louise Hedegaard, Tlf.: 65 51 39 37

Rachel Sejten, Tlf.: 65 51 39 37

Helle Andersen, Tlf.: 65 51 39 37

Konstitueret assisterende rehabiliteringsleder: Sofie Jensen, Tlf.: 65 51 39 37

Digital postkasse til Natgruppen

 

Næsbygruppen

Lumbyvej 50, Næsby, 5000 Odense C

Rehabiliteringsleder: Eva Nabild, Tlf.: 65 51 38 81

Assisterende rehabiliteringsleder: Maria Ingemann Bach, Tlf.: 65 51 38 81

Digital postkasse til Næsbygruppen

 

Kalørgruppen

Kalørvej 122, Ejlstrup, 5200 Odense V

Konstitueret rehabiliteringsleder: Michelle Irene Thomsen. Tlf.: 65 51 37 49

Rehabiliteringsleder: Ann Slot Von Qualen, Tlf.: 65 51 37 49

Digital postkasse til Kalørgruppen

 

Skibhusgruppen

Risingsvej 110, 5240 Odense NØ

Rehabiliteringsleder: Ida Bhanderi, Tlf.: 65 51 33 04

Assisterende rehabiliteringsleder: Karina Dücher Spandet Nielsen, Tlf.: 65 51 33 04

Assisterende rehabiliteringsleder: Søren Dahl Jørgensen, Tlf.: 65 51 33 04

Digital postkasse til Skibhusgruppen

 

Servicegruppen Nord

Hyldestenten 2, 5210 Odense NV

Rehabiliteringsleder: Susanne Krassel, Tlf.: 65 51 38 61

Digital postkasse til Servicegruppen Nord

 

Stadiongruppen

Møllemarksvej 43, 5200 Odense V

Rehabiliteringsleder: Ria Mireille Askov, Tlf.: 65 51 38 35

Assisterende rehabiliteringsleder: Marlene Bang Skovsgaard, Tlf. 65 51 38 35

Assisterende rehabiliteringsleder: Katrine Ernst, Tlf.: 65 51 38 35

Digital postkasse til Stadiongruppen

 

Skt. Hansgruppen

Risingsvej 110, 5240 Odense NØ

Rehabiliteringsleder: Gitte Boslund, Tlf.: 65 51 31 61

Assisterende rehabiliteringsleder: Mette Brinkman. Tlf.: 65 51 31 50

Digital postkasse til Skt. Hansgruppen

 

Lavsengruppen

Lavsenvænget 8, 5200 Odense V

Rehabiliteringsleder: Camilla Damhave, Tlf.: 65 51 32 64

Assisterende rehabiliteringsleder: Charlotte Christina Luth, Tlf.: 65 51 32 64

Digital postkasse til Lavsengruppen

 

Åsumgruppen

Risingsvej 110, 5240 Odense NØ

Rehabiliteringsleder: Jane Pedersen, Tlf.: 65 51 34 31

Assisterende rehabiliteringsleder: Mie Blæsbjerg Ottesen, Tlf.: 65 51 34 31

Digital postkasse til Åsumgruppen

 

Aftengruppen Nord

Lavsenvænget 8, 5200 Odense V 

Rehabiliteringsleder: Charlotte Hjortsballe Aamand, Tlf.: 65 51 38 18

Assisterende rehabiliteringsleder: Lisbeth Due Guldfeldt, Tlf.: 65 51 38 18

Assisterende rehabiliteringsleder: Mathias Busklund Nygaard, Tlf.: 65 51 38 18

Digital postkasse til Aftengruppen Nord

Ældre- og Handicapforvaltningen